Kastamonu Matbaacılık

Teknolojinin en hızlı ilerlediği meslek dallarından biridir matbaa sektörü. Daha dün gibi hafızalarımızda, kurşun harflerle yapılan matbaacılık. Bilgisayar ve teknolojisinin yaygınlaşmasıyla matbaa sektörüde kendi çapında evrim geçirdi. Eski kurşun harfler yerini bilgisayarların klavyelerine bıraktı. Teknolojinin son sürat durmaksızın ilerlediği matbaa sektörü, yeni nesil makine parkuru ve gereksimlerini mecburi kılmıştır. Bizler Kastamonu Matbaa olarak çağın ve teknolojinin gerisinde değil önünde yer almayı kendimize hedef yapmış zanaatkarlarız. Farklı meslek dallarındaki müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarını, yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile harmanlayarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İşimizin imalat olması bir çok sorunuda beraberinde getirmektedir.  Kastamonu Reklam'ı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğin çözümcü kişiliği olduğuna inanıyoruz.

KATALOG BASKI

Kastamonu Matbaa'da Katalog Baskı Rekabetçi günümüz dünyasında, rakiplerimizden bir adım önde olmak hepimizin ortak arzusudur. Bizler Ankara matbaa, katalog baskılarında yüksek kalite ve göz alıcı parlak renklerde katalog basımınızı hızlı, kaliteli ve mümkün olduğu kadar uygun fiyata yapmaktayız. Konusunda uzman personelimiz, dünya standartlarında makina teknolojisi, yılların verdiği tecrübe sayesinde en doğru ve etkin çözümlerle katalogunuza hayat veriyoruz. Baskısını yaptığımız her katalogda hedefimiz bir önceki kataloğunuzdan daha iyi, kaliteli ve anlaşılır bir ürün ortaya koymaktır. Sizlerde kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye çıkartmak için Kastamonu Reklam'ı tercih edebilirsiniz. Katalog tasarımını kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, grafiker arkadaşlarımızdan mutlaka ön bilgi talep ediniz. Edineceğiniz bu ön bilgi size zaman ve bilgi katacağından basımı yapılacak kataloğada kalite katacaktır. Baskısı bitmiş katalog eğitim verilmiş bir elaman gibi olmalıdır. Bilgiler, görseller düzenli, gözü yormamalı ve kafa karıştırmamalıdır.

 

 

DAVETİYE

Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Her ilişkinin karakteristik bir özelliği vardır. Dolayısıyla çift olarak seçtiğiniz düğün davetiyesi de sizin aşkınızı anlatan bir tasarıma sahip olmalı… İşte bu nedenle kategorimiz içerisinde oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi ekledik. Sizi anlatan ve beğeninizi kazanacak çok sayıda davetiye tasarımını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Sıra dışı dizaynı ve farklı kesimleri ile ön plana çıkan düğün davetiyeleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Eğer tercihinizi düğün konseptinize uygun bir davetiye modeli yönünde kullanmak isterseniz farklı tasarımları ile dikkatinizi çekecek olan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Üzerinde gelin ve damat ya da mutlu bir çift çizimi bulunan tasarımlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Davetiye kartı ve zarfı ile ikili şekilde kombine edilmiş olan davetiyeler arasında çiftlerin fotoğraflarının basılı olduğu modeller de yer alıyor. Eğer davetiyenizin bu unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, tercihinizi fotoğrafınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz. Ayrıca kategorimiz içerisinde üzerinde Arapça Allah ya da Bismillah yazısının bulunduğu davetiye kartları da yer alıyor.

Mizahi yönü güçlü bir konsept eşliğinde dizayn edilmiş ve üzerinde karikatür bulunan davetiyeler farklı bir düğün konsepti tasarlayanlar için ideal bir tercih olabilir. Ancak daha romantik bir davetiye ile konuklarınızı düğününüze davet etmek isterseniz, aşkı sembolize eden kalp figürünün kullanıldığı tasarımlara da yönelebilirsiniz. Ayrıca gelinlik ve damatlık kesiminin uygulandığı davetiyeler de son dönemin trendleri arasında bulunuyor.

Kategorimizi incelediğinizde düğün davetiyesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilir ve makul fiyatlardan faydalanarak hemen siparişinizi verebilirsiniz. Özenle hazırlanan davetiyeniz en kısa sürede adresinize ulaşıyor. Tüm modelleri incelemeden sakın karar vermeyin.